Hakkımızda

Şaosan Hakkında

15 yılı aşkın süredir Uzman kadrosu ve Tecrübeli personelleri ile müşterisine en iyi hizmeti sunmakta, elektrik ile ilgili tüm ihtiyaçlarınıza cevap vermektedir.

ŞAOSAN Tecrübesini ve bilgisini özgün projelere odaklamış, teknik kadrosu, sağlam kurumsal yapısı ve müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarma konusunda ödün vermeyen bir anlayışla hizmetlerini sürdürmektedir.

Hedefimiz; kalitesiyle, güvenirliliğiyle, mükemmelliyetcilik anlayışla tanınan bir firma olarak sektöre örnek olan ve her zaman aranan öncü kuruluş olmak.

Müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılayan doğru tasarımları bulmak ve en uygun çözümleri üretmek, Her koşulda kaliteden taviz vermeden işi zamanında ve hatasız olarak sonlandırmak, Hizmetin kalitesinin sürekliliğini sağlamak ve geliştirmek, Personelin yeni teknolojileri takip etmesini ve kendisini sürekli geliştirmesini sağlamak, Hizmetleri verirken temel değerlerimizden sapmamak, Tüm bu politikaların sonucu olarak koşulsuz müşteri memnuniyetini sağlayarak sektörün tanınan ve güvenilir firması olmak.

Şirketimiz; taahhütlerinde kaliteden, estetikten, standartlardan tekniktenve yasalardan kesinlikle taviz vermemektedir. Taahhütlerini iş olsun mantığı ile değil, olması gereken olmalı mantığı ile yerine getirmiş ve getirmeye devam edecektir. Başarılarına başarı katmayı kendisine hedef edinmiş olan ŞAOSAN Elektrik bu hedefi doğrultusunda istihdamın devamını arttırmak ve ülke ekonomisine katkı sağlamak , bunu yaparken de marka olma yolunda ilerleyecektir.

vizyonumuz

Müşteri memnuniyetini göz ardı etmeden,önce can güvenliği diyerek en uygun fiyata en kaliteli ve yaratıcı projelere imza atmak. Teknolojinin bize sunduğu yeni imkanları takip edip bunları projelerimizde kullanabilmek. Her zaman sıfır hatasız iş bitirmek.

vizyonumuz

Müşterilerimiz ile sürekli diyalog halinde olarak müşteri memnuniyetini sağlamak. Yasalar ve teknolojiyi takip ederek,bizlere sunulan yenilikleri projelerimizde kullanmak. Hedeflerine kilitlenmiş,takım çalışmasının önemini bilen,şirket değerlerinden ödün vermeyen bilinçli,dürüst ve yeniliklere açık bir ekip kurmuş olmak.